KDE ZAKOUPIT PRODUKTY SOLGAR?

Omega-3, Ester–C, Vitamin D3 a další prémiové doplňky stravy Solgar si můžete zakoupit v e-shopech našich partnerů Dr. Max, Benu, Notino, Rohlík a dalších.

Dostupnost produktů Solgar a síť našich partnerských e-shopů se pro vás snažíme neustále rozšiřovat, proto prosím sledujte naši stránku, abyste byli včas informováni.

O značce Solgar

Společnost Solgar vznikla v roce 1947. Již od svých začátků spolupracujeme s průkopníky ze světa výživy na inovaci našich receptur, které mají oporu ve vědě i v přírodě. Už desítky let stavíme kvalitu našich výrobků na první místo, abychom vám doručili co nejlepší plnohodnotné doplňky stravy.

A daří se nám to, důkazem je důvěra milionů spotřebitelů z celého světa. Přes 300 produktů, které nesou zlatou pečeť kvality, v současné době distribuujeme do více než 60 zemí. Prodáváme tak větší množství přípravků na více světových trzích než kterákoliv jiná značka doplňků stravy.

Každý den hledáme způsoby, jak zlepšovat zdravý životní styl i zdraví naší planety. Všechny suroviny potřebné pro naše produkty proto získáváme zodpovědným způsobem. Například vitamíny a výživové doplňky vyrábíme ve vlastních výrobních závodech. Současně si zakládáme na tom, že naše přípravky produkujeme v malých sériích a dodáváme je
v recyklovatelných skleněných lahvičkách.

This site is registered on wpml.org as a development site.