Kvalita jako způsob života

Naše poslání zůstává po celá desetiletí stejné. Z vybraných zodpovědně získávaných surovin vyrábíme ty nejkvalitnější doplňky stravy. Pečujte s námi o to nejcennější.

Společnost Solgar je výsledkem více než 70 let úsilí o kvalitu, zdraví <nobr>a životní pohodu</nobr>

Zlatá pečeť díky inovacím

Společnost Solgar vznikla v roce 1947. Od té doby spolupracujeme s průkopníky ze světa výživy na inovaci našich receptur, které jsou podporovány přírodou i vědou. Už desetiletí stavíme na kvalitě našich výrobků, abychom vám doručili plnohodnotné doplňky stravy.

Ikona

Bez laktózy

Ikona

Bez cukru, soli, škrobu

Ikona

Bez GMO

Ikona

Vhodné pro vegany

Ikona

Košer suroviny

Ikona

Halal suroviny

300 produktů v 60 zemích světa

Důvěry milionů spotřebitelů z celého světa si velmi vážíme. Přes 300 produktů, které nesou zlatou pečeť kvality, v současné době distribuujeme do více než 60 zemí. Prodáváme tak větší množství přípravků na více světových trzích než kterákoliv jiná značka doplňků stravy.

Naši budoucnost stavíme na pevných základech

Pod každým zlatým víčkem jantarově žlutých lahviček Solgar se skrývá řada příběhů o našem usilovném výzkumu, ve kterém pokračujeme už celé dekády, inovativních nápadech, a hlavně našem závazku dělat zdravý životní styl jednodušší.

Naše kondice i zdraví planety

Každý den hledáme způsoby, jak zlepšovat zdravý životní styl i zdraví naší planety. Veškeré suroviny proto získáváme zodpovědným způsobem. Například vitamíny a výživové doplňky vyrábíme ve vlastních výrobních závodech. Současně si zakládáme na tom, že naše přípravky produkujeme v malých sériích a dodáváme je v recyklovatelných skleněných lahvích.

This site is registered on wpml.org as a development site.